Živá voda pro čtenáře webu

Co to je mít skvělý obsah webu? Mluvíme znovu a znovu o tom, jak je obsah webu důležitý. Obsah je to, co láká klienty na webové stránky opakovaně a pokud se jim informace líbí, sdílejí ji přes sociální síť.

Skvělý obsah na veterinárním webu lze rozdělit do dvou odlišných částí.
Obsahová část:
To je to, co „krmí“ vaše čtenáře a má zachytit jejich pozornost. Nalákat je k další návštěvě. Samotný obsah může spadat do jedné z několika kategorií, a to následovně:
Vzdělávací články mají obvykle podobu „Jak na to?“ To je vynikající kategorie pro veterinární medicínu, ukázat, jaký je veterinář profesionál ve svém oboru.

Novinky jsou vynikající nástroje pro rychlé šíření důležité zprávy pro velké publikum. Ve veterinární oblasti jsou nové technologie, výrobky, výstavy atd..

Názory k aktuálnímu tématu. Můžete si tak vybudovat důvěru publika.

Zábava. Ne všechno musí být o novinkách nebo manuálech. Krása článku je i o vtipech, příbězích, zábavných videích. Zde můžete rozvinout svoji kreativitu.
Grafická část:
I když vám někdo „naservíruje“ chutný článek, ve špatném prostřední (stylu) si ho nevychutnáte.

Vizuální – Doplňte obsah popisujícími obrázky, videi.

Styl textu – Oddělujte důležité tučným stylem písma. Na citované používejte uvozovky nebo přímo odkazujte na web autora.

Sdíleni – Viditelné sociální ikony pro sdílení informace.

Interaktivní – Vybízejte a nechte prostor pro komentáře. Váš obsah musí povzbudit čtenáře, aby se vyjádřil, a podělit se o své názory. Komentáře vítány.

Komunikace – Pokud návštěvník komentuje, dotazuje se pomocí formuláře/emailu,… nenechte ho dlouho čekat na odpověď. Odpovědi lze bez uvedení jména také obratem publikovat v blogu.

 

Pro vytvoření skvělého obsahu, neexistuje žádný matematický vzorec. To nejlepší, co můžete udělat, je zjistit, co vaši čtenáři chtějí a potřebují, a dodat jim to. Pozn.: přes statistiky z webu víte, které stránky (články) jsou nejčtenější. Z naší statistiky vyplývá, že čtenáři veterinárních webu chtějí: Více zde.

Nevíte-li si rady, kde s obsahem webu začít, pomůže Vám náš specialista na psaní textů (copywritter). Umíme zajistit obsah již vytvořeného webu, a tak vám pomoci web oživit. To pomůže zajistit, že obsah na vašich webových stránkách bude čtivý u návštěvníků a vyhledávaný na google.cz a seznam.cz

O autorovi: IPC Corporation s.r.o.

Komentáře nejsou povoleny.